ΔΩΡΕΑΝ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ με Box Now + metabook έως 10/2. Μάθε περισσότερα

The Joy Luck Club

The Joy Luck Club

In 1949, four Chinese women--drawn together by the shadow of their past--begin meeting in San Francisco to play mah jong, invest in stocks and "say" stories. They call their gathering the Joy Luck Club--and forge a relationship that binds them for more than three decades. A celebrated novel in the tradition of Alice Adams and Margaret Atwood from the bestselling author of The Kitchen God"s Wife.

Περισσότερα
Συγγραφέας: Amy Tan
Εκδόσεις: Minerva
Έτος: 1994
ISBN-13: 9780749336028
ISBN-10: 0749336021
Αγγελίες με γνωστά μεταφορικά
Πολύ καλή κατάσταση
Οι σελίδες είναι άθικτες και δεν έχουν σημάδια από σημειώσεις.
@Dionisia
3
Πληρωμή με Τράπεζα Πειραιώς, Eurobank, Εθνική Τράπεζα και Alpha Bank
Παράδοση με ΕΛΤΑ, Χέρι με χέρι, Γενική Ταχυδρομική, ACS και Box Now + metabook
Δάφνη, Αττική
Δωρεάν μεταφορικά για αποστολές στο δίκτυο της Box Now. Ισχύει για αγορές έως 10 Φεβ 2023
Γνωρίζεις τα μεταφορικά πριν παραγγείλεις
3,00 €